ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
Zapisy pod numerem telefonu: 692 942 740.

„W Mówisiu, naprawdę dzieje się”
Godziny otwarcia przedszkola:
poniedziałek-piątek

REKRUTACJA:

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci już od 2,5 r.ż. do 6 lat

ZERÓWKA!
Realizujemy program “zerówki”zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz obowiązującą podstawą programową. Nasze działania to edukacja rozwijająca kompetencje matematyczne i językowe niezbędne do pójścia do pierwszej klasy oraz rozwój ruchowy. Podchodzimy do każdego dziecka indywidualnie, dokładamy wszelkich starań do edukacji naszych dzieci ,tak, aby je bardzo dobrze przygotować do pierwszej klasy. wykorzystujemy nowoczesne technologie w edukacji wposatci tablicy interaktywnej oraz tabletów edukacyjnych.

BOGATY PROGRAM IMPREZ!
-ciekawe wycieczki terenowe
-bogaty repertuar imprez na każdy dzień
-współpraca z animatorami
-zapraszamy teatrzyki i wyjeżdżamy do teatru
-animaloterapia

KADRA
Wykształcona kadra oraz specjaliści w dziedzinie terapii zapewniają w naszym przedszkolu Państwa dzieciom bardzo dobra opiekę i wsparcie w rozwoju. Zapewniamy profesjonalną opiekę! Zespół specjalistów-psycholodzy,logopedzi,neurologopedzi, terapeuci SI,biofeedback.pielęgniarka.

Grupy są dzielone wiekowo, w składzie nie więcej niż 23-je dzieci. Dla bezpieczeństwa w każdej grupie dziećmi opiekuje się wychowawczyni oraz dwie lub nawet trzy opiekunki dodatkowo ,w zależności od potrzeb.

Świeże powietrze i spacery to nasz priorytet!

Lokalizacja
naszego przedszkola jest bardzo dobra, w bliskiej odległości mamy dostęp do trzech placów zabaw, z których dzieci często korzystają. Oprócz tego przedszkole posiada własny ogródek do zabaw na powietrzu ,dobrze wyposażony.

SALE PRZEDSZKOLNE
Przedszkole jest przestronne z dużymi salami dla dzieci Posiadamy dodatkowo-gabinet terapeutyczny oraz dodatkową wyposażoną sale SI/integracja sensoryczna /oraz rehabilitacyjna. Dzieci w grupach mają dostęp/indywidualne/ do nowoczesnej tablicy interaktywnej oraz tabletów edukacyjnych, które są wykorzystywane w pracy edukacyjnej zgodnie z podstawa programową.

ZAJĘCIA DODATKOWE w TYGODNIU

• TERAPIA LOGOPEDYCZNA realizowana indywidualnie z każdym dzieckiem, u którego stwierdzona została potrzeba wsparcia prawidłowego rozwoju mowy.
  • JĘZYK ANGIELSKI.
  • RYTMIKA
  • BIOFEEDBACK
  • TERAPIA SI/REHABILITACJA RUCHOWA
  • ANIMALOTERAPIA
  • Nauka czytania globalną metodą Glenna Domana.
  • Dziecięca matematyka.
  • Dzień eksperymentu.
  • Zajęcia ruchowe. Ponieważ ruch, to zdrowie. Uczymy się poprzez zabawę.
  • Zajęcia plastyczne – ogólnorozwojowe.
  • Nauka poprzez eksperymentowanie.
  • Ciekawe wycieczki, goście, warsztaty.
  • Codzienne zabawy na świeżym powietrzu.

Wszystko w cenie czesnego!