Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Mówiś

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Mówiś

W naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe wydarzenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzień ten spędziliśmy z wyjątkowymi gośćmi. Na twarzach naszych przedszkolaków już od rana gościły uśmiechy. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na przybycie ukochanych Babć i Dziadków. 👵👴💓

Kiedy wreszcie do drzwi Przedszkola zapukali goście, atmosfera stała się niezwykle wzruszająca. Licznie zgromadzeni, Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać wyjątkowe programy artystyczne swoich wnucząt. 🎭

Dzieci pod czujnym okiem swoich wychowawczyń recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także prezentowały swoje umiejętności taneczne, które doskonaliły specjalnie na tę wyjątkową okazję. Nie brakowało również łapiących za serce chwil, kiedy w oczach niejednej Babci lub Dziadka pojawiła się łza wzruszenia. 🤧😍

Ale to nie wszystko! Wcześniej przedszkolaki z zaangażowaniem przygotowały własnoręcznie upominki, które wręczyły ukochanym Babciom i Dziadkom po swoich przedstawieniach. 🎁

Ten dzień w Przedszkolu Mówiś był nie tylko wyjątkowym spotkaniem pokoleń, ale również czasem, który na zawsze pozostanie w pamięciach naszych przedszkolaków i ich najbliższych. Były to chwile przepełnione miłością, radością i wzruszeniami, które sprawiły, że serca zabiły mocniej, a więzi rodzinne stały się jeszcze silniejsze. 💕

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tego wyjątkowego dnia!

Przedszkole Mówiś - Dzień Babci i Dziadka
Obchody Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *