Przedszkole Mówiś dzień otwarty

Relacja z Dnia Otwartego w Przedszkolu Mówiś

W Przedszkolu Mówiś w Słupsku, odbył się dzień, który z pewnością na długo zapadnie nam w pamięć — Dzień Otwarty dla wszystkich przyszłych i obecnych członków naszej przedszkolnej rodziny. 🎒🌟

Tego wyjątkowego dnia, nasi najmłodsi goście mieli możliwość doświadczenia pierwszej styczności z przedszkolnym światem, przełamując wszelkie obawy i stresy. Dzięki odwadze i zaciekawieniu, maluszki szybko zanurzyły się w przygotowane przez naszą kadrę aktywności, eksplorując każdy kąt naszej placówki z nieukrywaną radością. Warsztaty artystyczne, zabawy integracyjne, a także zajęcia animacyjne sprawiły, że pierwsze chwile w naszym przedszkolu były pełne uśmiechu i pozytywnej energii. 🎨🧩

Rodzice i opiekunowie również znaleźli coś dla siebie. Dzięki obecności specjalistów, takich jak pielęgniarka i pedagog specjalny, mieli możliwość skonsultowania wszelkich pytań dotyczących rozwoju i zdrowia swoich pociech. To również był idealny moment, aby lepiej poznać naszą kadrę, filozofię działania przedszkola oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące życia przedszkolnego. 🍀👩‍⚕️👩‍🏫

Nie możemy pominąć faktu, jak bardzo cieszymy się z licznie przybyłych gości. Wasza obecność oraz pozytywne reakcje są dla nas najlepszą nagrodą i potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy, jest właściwy. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie i zainteresowanie, a naszej niezastąpionej kadrze za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. 🙏✨

Dzień Otwarty w Przedszkolu Mówiś był nie tylko okazją do zaprezentowania naszej oferty edukacyjnej i opiekuńczej, ale również wspaniałym momentem budowania wspólnoty. Uśmiechy naszych przedszkolaków, zadowolenie rodziców i nieskrywana radość kadry świadczą o tym, że takie dni są nieocenione.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, tym razem we wrześniu! Do zobaczenia! 👋🌼

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Otwartego. Niech te wspomnienia będą dla Was równie piękne, jak są dla nas!

mowis-dzien-otwarty
mowis-dzien-otwarty-7
mowis-dzien-otwarty-9
mowis-dzien-otwarty3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *