Świąteczne życzenia od Przedszkola MÓWIŚ Słupsk

Świąteczne i Noworoczne Życzenia od Przedszkola MÓWIŚ

Drodzy Rodzice i Dzieci, Szanowna Kadro i Wszyscy Pracownicy Przedszkola MÓWIŚ,

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten magiczny czas będzie pełen radości, miłości oraz ciepła rodzinnych spotkań. Życzymy Wam, aby te świąteczne dni były okazją do odpoczynku i zbierania sił na nowe wyzwania, które niesie ze sobą nadchodzący rok.

Chcielibyśmy również podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście nas przez cały rok. Wasze zaangażowanie, wsparcie i ciepło są dla nas nieocenione. Dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaufanie, jakim nas obdarzacie, przekazując nam najcenniejsze skarby — Wasze Dzieci.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do naszej wspaniałej kadry i wszystkich pracowników Przedszkola MÓWIŚ, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce i pasję w rozwój i edukację naszych przedszkolaków. To dzięki Wam nasze przedszkole jest miejscem pełnym ciepła, radości i kreatywności.

Z nadzieją na kolejny owocny rok, pełen niezapomnianych chwil i nowych doświadczeń, życzymy Wam wszystkiego najlepszego. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie spokój, zdrowie i spełnienie marzeń.

Z serdecznymi życzeniami,

Przedszkole MÓWIŚ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *