Odwiedziny św. Mikołaja w przedszkolu Mówiś

Odwiedziny św. Mikołaja — Świąteczna Magia w Przedszkolu Mówiś

Dnia 6 grudnia, nasze przedszkole Mówiś w Słupsku stało się miejscem pełnym świątecznej magii i radości. Długo oczekiwany gość, św. Mikołaj, przybył do nas z workiem pełnym prezentów, a jego wizyta była niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich naszych przedszkolaków. 🎁👧👦

Spotkanie ze Świętym Mikołajem rozpoczęło się od serdecznego powitania, które dzieci przygotowały poprzez recytowanie wiersza i śpiewanie piosenki. Emocje i entuzjazm malowały się na twarzach naszych małych artystów, kiedy w końcu mogli spotkać się z ukochanym Mikołajem. 🎅📜🎶

Atmosfera spotkania była niezwykle ciepła i przyjazna. Św. Mikołaj, z uśmiechem i ciepłym spojrzeniem, wręczył każdemu dziecku prezent, co wywołało falę radości i szczęścia. Dzieci dziękowały Mikołajowi, obiecując być grzeczne przez cały następny rok, w oczekiwaniu na jego kolejną wizytę. 🎁😊❤️

W trakcie wizyty Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, odbyła się również świąteczna sesja fotograficzna. Dzieci miały okazję poczuć się jak małe gwiazdy, pozując w świątecznych strojach i dekoracjach. 📸✨

Oprócz tego, w przedszkolu trwają przygotowania do Jasełek. Nasi przedszkolacy ćwiczą śpiewanie świątecznych piosenek oraz rozwijają swoje umiejętności manualne poprzez zajęcia grafomotoryczne, co jest doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i zdolności artystycznych. 🧑‍🎄🦊🎶

Zapraszamy rodziców i opiekunów do zobaczenia naszej galerii zdjęć z tego cudownego dnia, pełnego świątecznych emocji i radości. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej przedszkolnej rodziny i cieszymy się na kolejne wspólne chwile pełne magii i uśmiechu. 🌲❄️☃️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *