Dzień otwarty w przedszkolu Mówiś

Dzień otwarty w Mówisiu – fotorelacja

25 marca zaprosiliśmy do naszego przedszkola rodziców z dziećmi od 2 do 6 lat, którzy chcieliby tworzyć z nami wyjątkową „Mówisiową” rodzinę. Na przyszłych przedszkolaków czekały już niezwykłe atrakcje, zabawy i zajęcia, przygotowane z największą starannością przez zespół wychowawców. Wspólnie przeprowadziliśmy szereg ciekawych eksperymentów i radośnie spędziliśmy czas w sali zabaw ogólnorozwojowych. Nie zabrakło również zajęć edukacyjnych, które w naszym przedszkolu przybierają formę najlepszej zabawy. Śmiechom i radości nie było końca!

W tym czasie rodzice mogli bliżej zapoznać się z naszym przedszkolem i przekonać się, w jaki sposób pracujemy z ich maluchami. Swoją radą i wsparciem służyli również pedagodzy specjalni, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z rozwojem dzieci. Wszystkim naszym Gościom – zarówno większym, jak i tym znacznie mniejszym – serdecznie dziękujemy za spędzone wspólnie chwile i zapraszamy do naszego przedszkola już od września!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wspaniałego spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *