Przedszkole Mówiś Słupsk - Dzień Strażaka w przedszkolu

Dzień Strażaka w Jednostce Straży Pożarnej 👨‍🚒

Trzy grupy naszej „Mówisiowej” rodzinki – Misie🧸, Sowy🦉 i Liski🦊 – w Dzień Strażaka wybrały się z wizytą do Jednostki Straży Pożarnej w Słupsku. Pokazów i emocji nie było końca. Strażacy wprowadzili nas w tajniki swojej odpowiedzialnej i wymagającej dużej odwagi pracy. Oprowadzili nas po remizie, pokazywali sprzęt strażacki w wyposażeniu wozów i zrobili pokaz zjazdów na ześlizgu strażackim! Na dodatek sami mogliśmy poczuć się jak strażacy, kiedy siedzieliśmy za kierownicą wozu, a nawet psikaliśmy wodą z węża pożarniczego! 🚒

Serdecznie dziękujemy wszystkim Strażakom za moc wrażeń! Byliśmy zachwyceni pokazami! A kto wie, może w którymś spośród naszych Przedszkolaków zakiełkowało marzenie zostania w przyszłości Strażakiem… 👨‍🚒

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i nagrań z tych wyjątkowych odwiedzin:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *