Walentynki w przedszkolu Mówiś

Walentynki w przedszkolu Mówiś – fotorelacja

Przypadające na dzień 14 lutego Walentynki, były w tym roku dla dzieci z naszego przedszkola dniem niezwykłym, pełnym czerwieni, miłości i zabawy. Plan dnia zakładał udział dzieci w różnego rodzaju grach, nawiązujących do tego święta, podczas których mogły one między sobą nawiązać bliższe relacje. Maluchy zapoznawały się również z tradycją Walentynek, genezą jej powstania i ze znaczeniem słów takich jak ”miłość” oraz ”przyjaźń”, a także wyrażeniem ”kocham Cię”. Nie zabrakło także kolorowanek w kształcie serca, które dzieci musiały przyozdobić w wybrany przez siebie sposób, co miało na celu pobudzenie ich kreatywności, grupowych zdjęć na pięknie udekorowanej ścianie oraz kartek walentynkowych, wręczanych przez Panią dla każdej z pociech, wraz z serduszkowymi lizakami, które dodatkowo osłodziły ten wyjątkowy dzień. To był wspaniały czas, pełen pozytywnych uczuć i niezapomnianych wrażeń!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pełnego miłości dnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *