Przedszkole Mówiś w Słupsku — pasowanie na przedszkolada

Dzień Przedszkolaka w Mówisiu – Ceremonia Pasowania 👫

Dnia 6 października nastąpił wyjątkowy moment w życiu naszych małych Lisków, gdyż to właśnie wtedy odbywała się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka! Był to moment pełen radości, ale i wielkiej odpowiedzialności, gdyż nasze Liski wykazały się gotowością do tego, aby stać się prawdziwymi przedszkolakami.🦊

Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności i talent, recytując wierszyki, śpiewając radosne piosenki oraz biorąc udział w tanecznych popisach. Wszystko to świadczyło o ich ogromnej odwadze i determinacji, a także o tym, że są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, które na nie czekają w przedszkolu.🎼

Rodzice i goście, którzy przybyli na to wydarzenie, z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, a w ich oczach można było dostrzec ogromną radość i satysfakcję. To dla nich również ważny dzień, gdyż ich dzieci wkraczają w nowy etap życia.

Na zakończenie uroczystości, na wszystkich czekała słodka niespodzianka — poczęstunek przygotowany z wielką starannością przez rodziców naszych Lisków Była to chwila pełna słodkości i radości, podczas której dzieci, ich rodzice oraz opiekunowie mogli wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. 👨‍👩‍👧

Wszyscy zgodnie przyznali, że to była uroczystość pełna emocji, radości i dumy, a nasze Liski wykazały się gotowością do tego, aby od teraz być pełnoprawnymi przedszkolakami. Jesteśmy przekonani, że ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci, a doświadczenia zdobyte podczas tej uroczystości będą dla nich cennym bagażem na dalszą drogę edukacyjną.🎓

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pasowania na przedszkolaka!⬇️⬇️⬇️

Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie w grupie Liski przedszkole Mówiś
Przedszkole Mówiś - pasowanie przedszkolaków
Pasowanie na przedszkolaka
Fotorelacja pasowanie na przedszkolaka Mówiś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *