Dzień Rodziny w Przedszkolu Mówiś

Dzień Rodziny w naszym przedszkolu – galeria i nagrania

Grupy z naszego Mówisiowego przedszkola świętowały Dzień Rodziny 👨‍👨‍👧‍👦 🏡

Celebrowanie tego dnia jest niezwykle cenne – w końcu nie ma piękniejszych chwil niż te spędzone w obecności najbliższych. Rodziny naszych Przedszkolaków przyszły obejrzeć występy przygotowane przez dzieci (z niewielką pomocą opiekunów 😉). Uścisków, wzruszeń i buziaków nie było końca! Wśród niespodzianek były piosenki, przedstawienia i wierszyki. Poza fantastycznymi występami, na dzieci i rodziców czekał słodki poczęstunek.

Zachęcamy do obejrzenia nagrań i zdjęć z Dnia Rodziny!

Dzień Rodziny w grupie Lisków 🦊

Dzień Rodziny w grupie Misiów 🧸

Dzień Rodziny w grupie Sówek 🦉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *