Zakończenie roku szkolnego i powitanie wakacji w Mówisiu

Mówisiowe zakończenie roku i powitanie wakacji ☀️

23 czerwca żegnaliśmy rok szkolny i hucznie witaliśmy wakacje. Przedszkolakom rozdane zostały dyplomy i upominki, a goście mogli obejrzeć wspaniałe występy. Rozpoczęcie wakacji dla wielu naszych Przedszkolaków jest nie tylko czasem zabaw i korzystania z uroków lata, ale także momentem przejścia do grup starszaków, a nawet do szkoły 🥳🙌🏽🎉

Wszystkim naszym Misiom, Liskom i Sówkom życzymy ogromu wspaniałych wspomnień z wakacji, słonecznych uśmiechów, a także niezmiennej pełni energii, którą napełniacie nas każdego dnia! 🤗🌞

Na szczęście razem z zakończeniem roku szkolnego wcale nie kończą się nasze codzienne spotkania! Na okres wakacji przygotowaliśmy mnóstwo aktywności, które umilą nam letni czas 🌺🌿🍦

W poniedziałek 26 czerwca żegnaliśmy także Panią Pompolinę, z którą bawiliśmy się w każdy poniedziałek! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! To była przyjemności właśnie z Panią witać wakacje, spędzając caaały dzień na świeżym powietrzu! 🎈

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zakończenia roku i powitania wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *