Rekrutacja - Przedszkole Mówiś Słupsk

Akcja rekrutacja na nowy rok 2023/2024!

Z wielką przyjemnością informujemy, że ruszyły już zapisy dzieci do Przedszkola Mówiś w Słupsku na rok 2023/2024. Zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału w rekrutacji i zapisaniu swojego malucha do placówki, które przygotuje go, do podjęcia nauki w szkole podstawowej, zadba o jego edukację i rozwój ruchowy.

Co oferujemy?

Misją naszego Przedszkola jest bycie otwartym na potrzeby dzieci i rodziców oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci już od 2,5 r.ż. do 6 lat i zapewniamy im opiekę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-17:00.

Oferujemy:

  • całą masę zajęć dodatkowych w tygodniu,
  • bogaty repertuar imprez,
  • przyjazną atmosferę,
  • ciekawe wycieczki terenowe,
  • współpracę z animatorami
  • atrakcyjną lokalizację.

„W Mówisiu, naprawdę dzieje się”

Zachęcamy do składania wniosków na naszej stronie internetowej lub na miejscu w przedszkolu.

Więcej informacji o naszej ofercie, znajdą Państwo na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *